3 pomysły na wykorzystanie tacki Skurar z sieci Ikea

Tacka Skurar z Ikea

Seria Skurar z sieci Ikea gości w moich wnętrzach bardzo często. Za każdym razem kiedy jestem w sklepie, nie mogę przejść obojętnie obok pięknych koronkowych świeczników, tacek i osłonek na doniczki.

Swego czasu seria była bardzo popularna, dlatego teraz dla wielu osób jest czymś nudnym i oklepanym. Ja natomiast często do niej wracam i staram się znaleźć nowe, ciekawe rozwiązanie.

Jak wykorzystać podstawkę Skurar?

Pomysł 1: Taca na perfumy

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się świeżością swoich perfum, to powinnaś przechowywać je w kartonowych pudełeczkach i w zacienionym miejscu, najlepiej w szafie. Jeżeli lubisz mieć je pod ręką i traktujesz je również jako element dekoracyjny, to podstawka skurar będzie świetnym rozwiązaniem.

Skurar - taca na perfumy

Pomysł 2: Podstawka na świece

Właśnie pod taką nazwą można znaleźć tackę w sklepie Ikea. Najczęściej wybieram świece w pastelowych kolorach, ponieważ idealnie komponują się z delikatną, ażurową koronką tacki. Nie trzeba się nawet trudzić przy układaniu, ponieważ efekt jest widoczny od razu.

Skurar Ikea - podstawka na świece

Pomysł 3: Patera na owoce lub ciasto

Z tacki skurar oraz świecznika w bardzo łatwy sposób można stworzyć piękną paterę na owoce lub ciasto. Wystarczy przykleić tacę na świeczniku za pomocą kleju na gorąco.

Podstawka na świece Skurar, Ikea

Skurar - patera na owoce lub ciasto

W podobny sposób można stworzyć mniejszą paterę. W tym przypadku kładziemy świecznik na tacy, następnie na sam wierzch dokładamy mniejszą podstawkę.Ikea - patera na owoce lub ciasto

Seria utrzymana jest w stylu romantyczno-rustykalnym, dlatego nie będzie najlepiej wyglądać w nowoczesnych i surowych wnętrzach. U mnie od zawsze odnajduje się idealnie!

Macie podobną tackę? Jeśli tak, to jak wygląda wasza aranżacja?

Close