Klatka na koperty i życzenia ślubne

Klatka na koperty i życzenia ślubne

Przed ślubem nie zdawałam sobie sprawy ile rzeczy, dekoracji i detali jest do ogarnięcia. Jednym z ważnych elementów, który może nam umknąć w ślubnym szaleństwie jest pojemnik na koperty weselne. Ich zawartość jest zazwyczaj bardzo cenna, dlatego warto zastanowić się nad dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu wszystkie koperty będą we właściwych rękach.

Bardzo często prezenty składane młodej parze trafiają następnie w ręce świadków, którzy zajmują się ich dalszą organizacją. Zdarzają się kwiaty, życzenia ślubne w kopertach i prezenty o większych gabarytach. Jeśli wcześniej nie zastanowimy się nad organizacją tego przedsięwzięcia, to może wyniknąć problem. Nie raz spotkałam się z sytuacją kiedy koperty były upychane w torebkach z prezentami. Ja wybrałam postarzaną klatkę, która docelowo powinna służyć jako lampion lub domek dla małego ptaszka.

 

Klatka na koperty i życzenia ślubne

Moją klatkę kupiłam w małym sklepiku z asortymentem w stylu romantycznym i rustykalnym. Długo zastanawiałam się nad rozmiarem, ostatecznie zdecydowałam się na mniejszy. Dziś wybrałabym większy. Niespodziewałam się, że zbierzemy tyle kopert! Niestety niektóre kartki były bardzo duże i mieliśmy problem z ich włożeniem. Po ślubie wszystkie życzenia wyciągnęłam z kopert i odpowiednio je ułożyłam.

Klatka na koperty jest bardzo łatwo dostępna. Podobne znajdziecie na aukcjach internetowych, a także w sklepach z dekoracjami do domu. Wiele firm ślubnych wypożycza je na cały weekend. Po ślubie takie pojemiki mogą zdobić wasze mieszkanie. U mnie do dziś klatka z życzeniami w środku stoi na półce i za każdym razem jak na nią spojrzę, to przypominam sobie ten ważny dla mnie dzień.

 

❤ Zobacz pozostałe wpisy z serii ślubnej:

Dlaczego sama zaprojektowałam zaproszenia ślubne?

Etykiety na alkohol z góralskimi wzorami

Księga gości weselnych – szkatułka na wpisy

Klatka na koperty weselne

Chociaż mój ślub odbył się ponad trzy lata temu nadal uwielbiam przeglądać ślubne inspiracje. Wielką radość sprawia mi tworzenie wpisów w tej kategorii, dlatego jestem pewna, że pojawi się ich jeszcze wiele.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące klatki na koperty, to śmiało zadawajcie je w komentarzach.

Close