Jak spędzić Walentynki?

Jak spędzić Walentynki?

Walentynki to idealny moment na to, aby wprowadzić trochę “lukru” w naszym związku. Oczywiście, wiele razy czytałam, że miłość powinno się celebrować codziennie, a nie od święta. I faktycznie tak powinno być. Jednak ja bardzo lubię Walentynki i obchodzę je od najmłodszych lat. W tym roku przygotowałam dla mojego męża kolację-niespodziankę już dwa dni wcześniej, ponieważ weekend to idealny czas na taką okazję.

Tak szybko nakrywałam stół, że źle rozłożyłam sztućce. Poprawnie widelec powinien być po lewej stronie talerza, a łyżka po prawej stronie obok noża. Zastanawiałam się czy publikować ten wpis z taką wtopą, jednak później doszłam do wniosku, że szkoda wyrzucać takie ładne zdjęcia. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten błąd 🙂

Jak spędzić Walentynki? Romantyczna kolacja | Polenka.pl

Jak spędzić Walentynki?

Pomysłów jest wiele. Uważam, że najłatwiejsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze, dlatego naczęściej spędzam je z moim mężem w naszych czterech kątach. Przyrządzam kolację, a później oglądamy wspólnie wybrany film. Bywały lata, że tego dnia wychodziliśmy do ulubionej kawiarni lub restauracji, albo do kina, ale zawsze spotykały nas wtedy tłumy ludzi. Od jakiegoś czasu wolimy spędzić ten czas w spokoju i na własnych zasadach.

Jak zorganizować Walentynki? Pomysły | Polenka.pl

Jak przygotować Walentynki? | Polenka.pl

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, głównym motywem moich tegorocznych Walentynek jest kolorystyka. Chociaż wiele osób twierdzi, że połączenie czerwieni i różu nie jest najlepszym rozwiązaniem, to ja je uwielbiam. Na stole przykrytym białym obrusem położyłam wazon z tulipanami, następnie rozłożyłam talerze, na których znalazły się serwetki złożone w kształt serca. Ozdobiłam także ścianę za stołem – nakleiłam na nią wycięte wcześniej serduszka w kolorze czerwonym i różowym.

Kolacja walentynkowa | Polenka.pl

Dekoracje na Walentynki DIY | Polenka.pl

❤️ Jeśli szukacie prezentu na Walentynki, to zajrzyjcie do mojego poprzedniego wpisu. Przygotowałam specjalne kupony walentynkowe do pobrania i wydrukowania.


Jestem ciekawa jak Wy spędzacie Walentynki. A może jesteście w grupie tych osób, które nie przepadają za tym świętem?

Close