Jak obchodziłam rocznicę ślubu

Jak obchodziłam rocznicę ślubu

Niedawno obchodziłam trzecią rocznicę ślubu. Jak ten czas szybko leci! Nasz ślub odbył się w uroczym drewnianym kościółku na Orawie, a przyjęcie weselne miało miejsce u podnóża Babiej Góry. Było kolorowo i rustykalnie, czyli tak jak lubię najbardziej.

W tym roku postanowiliśmy spędzić naszą rocznicę w domu. Był pyszny tort, nasze ulubione truskawki, dobra muzyka i pyszne wino. Z tej okazji stworzyłam także rustykalne dekoracje, które kojarzą się z naszym weselem. W tym wpisie pokazywałam jak zrobić dekorację na ścianę oraz jak ułożyć kompozycję z kwiatów w osłonce z Ikei.

Dekoracja z kwiatów na ścianę - DIY

3 rocznica ślubu - dekoracje

Jak obchodzić rocznicę ślubu? Oto kilka moich pomysłów:

1. Wspólna kolacja. Jeśli macie swoją ulubioną restaurację, to możecie wybrać się do niej na uroczystą kolację, ale równie udana może być ta przygotowana w domu.
2. Oglądanie pamiątek ze ślubu. Rocznica ślubu to idealny czas, aby sięgnąć po pamiątki z tego dnia. Wystarczy obejrzeć album ze zdjęciami lub film, a wspomnienia wracają same. Warto także przejrzeć księgę gości – miłe słowa i życzenia potrafią wzruszyć, a niektóre nawet rozbawić do łez.
3. Długi spacer. Czasem warto wyjść z domu, oderwać się od codzienności i rozpraszaczy. Usiąść na ławce w parku i spokojnie porozmawiać. Na prawdę nie potrzeba wiele, aby miło spędzić ten wyjątkowy wieczór.
4. Kilkudniowy wyjazd. Jeśli uda się Wam wygospodarować kilka dni urlopu, to możecie zorganizować wyjazd. Być może macie ulubione miejsce, do którego chętnie wracacie? A może krótka wycieczka w góry lub nad morze?
5. Niespodzianka. Niektórzy mężczyźni mają problem z zapamiętywaniem dat. Jeśli twój mąż nie pamięta o tym ważnym dniu, zamiast się złościć i narzekać, lepiej wziąć sprawy w swoje ręce. Niespodzianka nie musi być spektakularna, czasem wystarczy dobre ciasto.

Rocznica ślubu - pyszne ciasto truskawkowe

Dziewczyny-mężatki, a jak Wy świętujecie rocznicę ślubu?

Close