Zorganizuj swój tydzień! Plan tygodnia do druku

Zorganizuj swój tydzień! Plan tygodnia do druku

„Leci dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem…” Stop! Pora na lepszą organizację czasu i pracy. Bez planowania niewiele rzeczy idzie do przodu, o wielu zadaniach zapominamy, a wszystkie założone cele wydają się trudne do zrealizowania. Czasem dzień mija w mgnieniu oka, a kiedy przychodzi wolna chwila, to nie wiadomo za co się zabrać.

Koniec wakacji i początek września to okres, kiedy wracam do lepszej organizacji czasu i pracy. Może to po prostu szkolne i studenckie przyzwyczajenie, ale cieszę się, że tak długo ze mną zostało i motywuje od wielu lat.

Dostałam od Was wiele zapytań, czy pojawi się plan tygodnia do druku. A chyba nie wszyscy jeszcze wiedzą, że on jest od dawna i czeka na pobranie. Kilka miesięcy temu otrzymali go moi subskrybenci newslettera, a osoby obserwujące mój fanpage również otrzymały powiadomienie. Teraz wrzucam go tutaj, aby był do niego łatwy dostęp.

Dla kogo plan tygodnia?

Pomysłów na planowanie jest wiele! Szablon można wykorzystać jako organizer pracy, podział obowiązków wszystkich domowników, plan obiadów i reszty posiłków, a nawet jako miejsce do zaznaczania dodatkowych zajęć dzieci. Tabela na planerze jest prosta i minimalistyczna, aby organizacja czasu była szybka i przyjemna. Jak zwykle  jak to u mnie bywa – nie mogło zabraknąć kwiatowych motywów pełnych koloru. Planowanie nie musi być nudne! Ja uwielbiam kolory, zakreślanie i wszelkie naklejki.

Zorganizuj swój tydzień! Plan tygodnia do druku

Plan tygodnia do pobrania

Poniżej znajdziecie przycisk. Po kliknięciu otworzy się plik z grafiką: ściągnijcie ją na dysk (kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i wybierz „Zapisz jako”). Podczas wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość – kolory będą intensywne, a napisy wyraźne.

Zorganizuj swój tydzień! Plan tygodnia do druku

Szablon udostępniam za darmo, ale będzie mi miło jeśli docenisz moją pracę i polubisz mój fanpage na FB (oczywiście jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz).

Kilka informacji

  • planer tygodniowy zapisany jest w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować go w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętaj, że plan tygodnia jest dla twojego użytku! Możesz go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i odsprzedawać. W innym przypadku proszę o kontakt.

Szablon jest pomocny w planowaniu zadań na cały tydzień, a także jako podsumowanie realizacji celów w tym czasie. Planowanie sprawia, że każdy dzień jest lepiej zorganizowany, zasypiamy spokojnie i w nocy nie  musimy zastanawiać, co trzeba będzie zrobić kolejnego dnia, trzymamy się terminów i  zostaje nam więcej czasu na spontaniczność.

P.S. w moim sklepie znajdziesz planer osobisty. Kliknij w zdjęcie poniżej 🙂

Planer osobisty - polenka

Więcej materiałów do pobrania:

Kalendarz na 2019 rok

Plany lekcji do druku

Habit tracker, czyli tabela nawyków


Skorzystacie z tego planu tygodnia?

Close