Kalendarz 2022 do druku – akwarelowe kwiaty

Kwiaty - kalendarz 2022 do druku Polenka

Akwarelowy kalendarz 2022 jest już gotowy! Jak co roku nie mogło zabraknąć pięknych, kwiatowych kart na każdy miesiąc. Układ kalendarza to tabela z dużymi okienkami na każdy dzień. W łatwy sposób zaplanujesz wszystkie wydarzenia, ważne spotkania, zanotujesz listę zadań – i dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Ja najbardziej lubię planować na małych samoprzylepnych karteczkach, które następnie przyklejam na okienkach. W łatwy sposób możesz przenosić zadania bez wykreślania i notowania od nowa.

Kalendarz 2022 do druku Polenka

Kalendarz 2022 do druku

Wszystkie kwiaty, gałązki, trawy, które są widoczne na kalendarzu namalowałam akwarelami. Tworzyłam w wolnych chwilach, dlatego przygotowanie tego projektu zajęło mi kilka ładnych miesięcy. Wszystkie elementy zeskanowałam, przeniosłam do programu graficznego i złożyłam w całość.

Polenka - akwarelowe kwiaty kalendarz do wydruku na 2022 rok

Pomagamy!

W 2022 roku cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na cele charytatywne i bezpośrednio dla potrzebujących zgłoszonych na Siepomaga. Utworzyłam konto – „Polenka” – na tej platformie i specjalne skarbonki – w ramach podziękowania za wpłatę otrzymasz zwrotną wiadomość z linkiem do pobrania kalendarza.

Koszt kalendarza to minimum 15 zł. Możesz wpłacić więcej, jeśli chcesz. Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków, a następnie na stronie, która wyskoczy, WESPRZYJ po prawej stronie. Wybierz kwotę, kliknij WPŁAĆ TERAZ i zaakceptuj przelew. Po wykonaniu płatności wyświetli się strona z podziękowaniem i po prawej stronie znajdziesz link do pobrania kalendarza. Jeśli bank nie przeniesie Cię automatycznie do strony Siepomaga, kliknij WRÓĆ DO SKLEPU.

Poniżej znajdziesz skarbonki, które stworzyłam. Proszę, jeśli chcesz pobrać kalendarz, to wesprzyj jedną z osób. Pamiętaj, że dobro wraca!

Jak pobrać kalendarz?

1. Kliknij w link wybranej zbiórki.

  • Tobiasz, 19 miesięcy – operacja serca

https://www.siepomaga.pl/tobiasz-kalendarz-2022

  • Angelika, 33 lata – rehabilitacja + egzoszkielet

https://www.siepomaga.pl/angelika-polenka

_____________________________

  • Filip, 15 miesięcy – SMA – zbiórka zakończona (zebraliśmy 5 014 zł)
  • Aleks,  4 miesiące – SMA zanik mięśni – zbiórka zakończona (zebraliśmy 2753 zł)
  • Staszek, 24 lata -3 miesięczna rehabilitacja – zbiórka zakończona (zebraliśmy 487 zł)

____________________________

2. Wpłać minimum 15 zł.

3. Po zatwierdzeniu wyświetli się podziękowanie, w którym znajdziesz link do kalendarza.

4. Po kliknięciu w link z kalendarzem folder z kartami miesięcznymi automatycznie zapisze się na dysku komputera. Wystarczy go rozpakować. Znajdziesz go po nazwie „Kalendarz 2022”.

5. Link do kalendarza znajduje się również w opisie zbiórki na Siepomaga.

Pamiętaj, że kalendarz jest przeznaczony dla twojego użytku! Możesz go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i w ramach odsprzedaży. W innym przypadku proszę o kontakt. Jestem pewna, że moi czytelnicy są uczciwi, ale teraz zwracam się do osób, które trafiły tu przypadkiem: nie kombinujcie!

Kalendarz 2022 do wydruku - akwarelowe kwiaty Polenka

Cieszę się ogromnie, że również w tym roku będę mogła w ten sposób pomóc osobom, które potrzebują wsparcia. W 2021 zebraliśmy prawie 8 tysięcy złotych! Wierzę, że tym razem również dołożymy małą cegiełkę. Ostatnie dwa lata były dla wielu z nas bardzo trudne – sprawmy, aby 2022 rok był dobry.

A mnie wystarczy twój uśmiech po wydrukowaniu. Będzie mi również miło, jeśli zaobserwujesz mój profil na INSTAGRAMIE <3 Oczywiście jeśli posiadasz konto. Stworzyłam specjalny hashtag #kalendarzpolenka

Podoba się Wam tegoroczna wersja?

Close