Kalendarz 2021 do druku – akwarelowe kwiaty

Kalendarz 2021 do druku - akwarelowe kwiaty POLENKA

Akwarelowy kalendarz 2021 jest już gotowy! Jak co roku nie mogło zabraknąć pięknych, kwiatowych kart na każdy miesiąc. Układ kalendarza to tabela z dużymi okienkami na każdy dzień. W łatwy sposób zaplanujesz wszystkie wydarzenia, ważne spotkania, zanotujesz listę zadań – i dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Ja najbardziej lubię planować na małych samoprzylepnych karteczkach, które następnie przyklejam na okienkach. W łatwy sposób możesz przenosić zadania bez wykreślania i notowania od nowa.

Kalendarz 2021 do druku - akwarelowe kwiaty POLENKA

Kalendarz 2021 do druku

W tym roku kalendarza miało nie być – ostatnie miesiące były dla mnie trudne i z powodów osobistych nie mogłam pracować nad nową wersją. Jak zwykle dostałam wiele zapytań, czy planuję kalendarz na 2021, i kiedy po raz kolejny miałam odpowiedzieć „nie”, stwierdziłam, że muszę coś wymyślić. Nie ukrywam, że tegoroczna wersja jest bardzo podobna do tej z 2020 roku i są na niej takie same motywy, ale mam nadzieję, że osoby, które polubiły kwiatowe miesiące, również w tym roku będą zadowolone.

Pomagamy!

Zdecydowałam, że w 2021 cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na cele charytatywne i bezpośrednio dla potrzebujących zgłoszonych na Siepomaga. Utworzyłam nowe konto – „Polenka” – na tej platformie i specjalne skarbonki – w ramach podziękowania za wpłatę otrzymasz zwrotną wiadomość z linkiem do pobrania kalendarza.

Koszt kalendarza to minimum 10 zł. Możesz wpłacić więcej, jeśli chcesz. Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków, a następnie na stronie, która wyskoczy, WESPRZYJ po prawej stronie. Wybierz kwotę, kliknij WPŁAĆ TERAZ i zaakceptuj przelew. Po wykonaniu płatności wyświetli się strona z podziękowaniem i po prawej stronie znajdziesz link do pobrania kalendarza. Jeśli bank nie przeniesie Cię automatycznie do strony Siepomaga, kliknij WRÓĆ DO SKLEPU.

Gdzie pobrać kalendarz?

Tutaj linki do skarbonek, które stworzyłam. Proszę, jeśli chcesz pobrać kalendarz, to wesprzyj jedną z osób. Pamiętaj, że dobro wraca!

Wpłać minumum 10 zł dla potrzebujących

Filip, 3 miesiące – SMA 

https://www.siepomaga.pl/filip-polenka

Angelika, 32 lata – rehabilitacja + egzoszkielet

https://www.siepomaga.pl/angelika-polenka

Jędruś, 2 lata – zapalenie pneumokokowe, roczna terapia. ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA

https://www.siepomaga.pl/polenka-jedrus

Po kliknięciu w link z kalendarzem folder z kartami miesięcznymi automatycznie zapisze się na dysku komputera. Wystarczy go rozpakować. Znajdziesz go po nazwie „Kalendarz 2021”.

Pamiętaj, że kalendarz jest przeznaczony dla twojego użytku! Możesz go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i w ramach odsprzedaży. W innym przypadku proszę o kontakt. Jestem pewna, że moi czytelnicy są uczciwi, ale teraz zwracam się do osób, które trafiły tu przypadkiem: nie kombinujcie!

Do pobrania kalendarz 2021

Cieszę się ogromnie, że w tym roku będę mogła w ten sposób pomóc osobom, które potrzebują wsparcia. Serce mi pęka, kiedy widzę kolejne ogłoszenia, dlatego wierzę, że razem dołożymy małą cegiełkę. Ten rok był dla wielu z nas bardzo trudny – sprawmy, aby 2021 dał nadzieję na lepsze!

A mnie wystarczy twój uśmiech po wydrukowaniu i puszczenie oczka, bo w tym trudnym czasie przygarnę dużo pozytywnej energii. Będzie mi również miło, jeśli zaobserwujesz mój profil na INSTAGRAMIE <3 Oczywiście jeśli posiadasz konto. Stworzyłam specjalny hashtag #kalendarzpolenka

PS Koniecznie daj znać po wydrukowaniu. Uwielbiam oglądać wasze zdjęcia kalendarzy!

Close