Kalendarz 2020 do druku – akwarelowe wzory

Kalendarz 2020 do druku - akwarelowe wzory | Polenka

Już jest! Nowy kalendarz 2020 do druku wypełniony kwiatami po sam brzeg. Pełne koloru akwarelowe grafiki sprawiają, że planowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Na każdej karcie miesiąca znajduje się inny motyw dopasowany do pory roku. Są piwonie, róże, słoneczniki, hortensje, eukaliptus i inne sezonowe rośliny. 

Kalendarz świetnie prezentuje się na każdej ścianie. Od moich czytelniczek dowiedziałam się, że najczęściej wisi w domu – w kąciku pracy lub kuchni, a także w biurze, szkole, przedszkolu, bibliotece, a nawet w salonie kosmetycznym. Słyszałam także, że świetnie wygląda oprawiony w ramkę i położony na biurku.

Kalendarz 2020 do druku - polenka

Kalendarz 2020 całoroczny do druku - Polenka

Opinie czytelniczek

Kalendarz do druku - opinie czytelniczek

Jak się sprawdza u mnie?

Czasem mam wrażenie, że bez kalendarza czas ucieka zbyt szybko. Lubię wieszać karty na ścianie – to już jest mój mały rytuał. Jestem młodą mamą i czasem mam więcej czasu, czasem mniej, dlatego są miesiące wypełnione po brzegi, a czasem znajduje się tam niewiele notatek.

Układ kalendarza to tabela z dużymi okienkami na każdy dzień. W łatwy sposób zaplanujesz wszystkie wydarzenia, ważne spotkania, zanotujesz listę zadań i dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Ja najbardziej lubię planować na małych samoprzylepnych karteczkach, które następnie przyklejam na okienkach. W łatwy sposób możesz przenosić zadania bez wykreślania i notowania od nowa.

Kalendarz 2020 do druku - akwarelowe kwiaty

W tym roku dostępny jest również kalendarz w wersji planera. Zawiera wszystkie karty kalendarza na 2020 rok, a oprócz tego wszystkie miesiące na jednej karcie, plan tygodnia w trzech wersjach, planer tygodniowy i dzienny, listę na rzeczy do zrobienia, kartę realizacji celów, roczne cele, a także podsumowanie roku i miesiąca.

Cieszę się ogromnie, że kalendarz się podoba i ciągle pytacie o ten na 2020. To już trzecia edycja. Pierwszy kalendarz zaprojektowałam dla siebie – stąd tyle kwiatów i żywych kolorów. Od kilku lat panuje moda na minimalizm (również w organizacji czasu), dlatego nie sądziłam, że znajdzie się tyle osób, którym moje kalendarze przypadną do gustu.

Planer osobisty - polenka

Habit tracker, plan dnia, lista do zrobienia - polenka

Plan tygodnia - 3 wersje w kwiaty

Kalendarz 2020 do druku

W tym roku zdecydowałam, że kalendarz będzie dostępny w sklepie. Od kilku lat udostępniałam różne materiały do druku za darmo. Otrzymałam wiele wsparcia, cudownych wiadomości, ale niestety zdarzały się też przykre sytuacje, kiedy moje materiały zostały wykorzystane. Projektowanie zajmuje mi wiele czasu, dlatego teraz chcę, aby mój kalendarz trafiał do osób, które naprawdę są zainteresowane i będą z niego korzystały. 

Do końca stycznia obowiązuje zniżka na kalendarz i na planer osobisty! Kalendarz 2020 po zniżce kosztuje 19 zł, a planer 35 zł.

Link do sklepu – kliknij w przycisk poniżej

Kalendarz 2020 - klik

Kalendarz + planer

Na koniec życzę udanego planowania nowego roku. Mam nadzieję, że moje kalendarze ułatwią i umilą to zadanie.

KALENDARZ 2021

Kliknij w zdjęcie lub w ten link: www.polenka.pl/organizacja-czasu/kalendarz-2021-do-druku-akwarelowe-kwiaty.html

Kalendarz do druku 2021 - Polenka

Jestem ciekawa, czy podoba Ci się tegoroczna wersja. Jeśli tak, to który miesiąc najbardziej?

Close