Kalendarz 2019 do druku – akwarelowe wzory

Kalendarz 2019 do druku - akwarelowe wzory

Już jest! Kalendarz 2019 do druku możecie pobrać, wydrukować i zacząć planować nowy rok. Specjalnie na wsze prośby stworzyłam miesięczne planery z akwarelowymi wzorami. Każdy miesiąc zdobi inny motyw – są róże, piwonie, sukulenty, eukaliptus, hortensje i inne sezonowe rośliny. Jest kolorowo i pozytywnie!

Nie sądziłam, że poprzedni kalendarz wzbudzi aż tak duże zainteresowanie. Cieszę się ogromnie, że ciągle pytacie o nowy na 2019 rok.

Kalendarz 2019 do druku - akwarelowe wzory

Układ

W tym roku układ pozostał taki sam, ponieważ sprawdzał się od kilku lat. Na każdy dzień przypada duże okienko, w którym można zanotować ważne sprawy do zrobienia czy przylepić karteczkę. Puste rubryki można zostawić na ważne notatki. W tym roku dodałam więcej elementów kwiatowych, które kojarzą się z daną porą roku.

Pobierz kalendarz 2019 do druku

Tegoroczny kalendarz udostępniam za darmo.

Pobierz klikając przycisk poniżej.

pobierz

Kalendarz udostępniam za darmo, ale będzie mi miło jeśli docenisz moją pracę i polubisz mój fanpage na FB.

DZIĘKUJĘ

Możesz przesłać link do kalendarza bliskim osobom. Może przyda się również innym?

Kilka informacji

  • karty zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętaj, że kalendarz jest dla twojego użytku! Możesz go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Planer miesięczny do pobrania - MAJ

Jak się sprawdza u mnie?

Czasem mam wrażenie, że bez kalendarza czas ucieka zbyt szybko. Właśnie dlatego staram się planować i zapisywać najważniejsze wydarzenia. Jestem młodą mamą, mój każdy miesiąc wygląda zupełnie inaczej, dlatego czasem mój planner jest wypełniony po brzegi, a czasem prawie pusty. Zawsze jednak kartka z danym miesiącem pojawia się na mojej ścianie. Zerkając zastanawiam się co można zrobić, wcisnąć wyjazd, czy zaplanować posty na blog.

Ważne wydarzenia, wizyty zapisuję długopisem, a resztę na małych samoprzylepnych karteczkach, które następnie przyklejam na karcie. Zawsze można ją przepiąć na inny dzień bez wykreślania. Ten sposób świetnie sprawdza się u mnie do planowania blogowych postów.

P.S. Już jest nowy na 2020! Kliknij w zdjęcie 🙂

Kalendarz na 2020 - akwareleKalendarz, który udostępniam w formie miesięcznych kart z plannerem, to świetny sposób organizacji czasu. Życzę Wam udanego planowania nowego roku!

Dajcie znać czy podoba Ci się nowy kalendarz. Wydrukujesz?

Do zobaczenia!

Close