Kalendarz 2019 do druku – akwarelowe wzory

Kalendarz 2019 do druku - akwarelowe wzory

Już jest! Kalendarz 2019 do druku możecie pobrać, wydrukować i zacząć planować nowy rok. Specjalnie na wsze prośby stworzyłam miesięczne planery z akwarelowymi wzorami. Każdy miesiąc zdobi inny motyw – są róże, piwonie, sukulenty, eukaliptus, hortensje i inne sezonowe rośliny. Jest kolorowo i pozytywnie!

Nie sądziłam, że poprzedni kalendarz wzbudzi aż tak duże zainteresowanie. Cieszę się ogromnie, że ciągle pytacie o nowy na 2019 rok.

Kalendarz 2019 do druku - akwarelowe wzory

Układ

W tym roku układ pozostał taki sam, ponieważ sprawdzał się od kilku lat. Na każdy dzień przypada duże okienko, w którym można zanotować ważne sprawy do zrobienia czy przylepić karteczkę. Puste rubryki można zostawić na ważne notatki. W tym roku dodałam więcej elementów kwiatowych, które kojarzą się z daną porą roku.

Pobierz kalendarz 2019 do druku

Tegoroczny kalendarz udostępniam wszystkim osobom zapisanym do Kreatywnego Newslettera. Możesz go pobrać za darmo, dlatego twój zapis będzie dla mnie miłym podziękowaniem. W każdym momencie istnieje możliwość rezygnacji z otrzymywania wiadomości, jak również zmiany bądź usunięcia twoich danych osobowych.

W tym miejscu dziękuję osobom, które już kiedyś zapisały się na kreatywną listę – dziś poleciała do Was wiadomość z kalendarzem do pobrania.

pobierz

Wystarczy, że w poniższym formularzu podasz swój mail. Po kliknięciu “zapisz mnie”, zostaniesz przeniesiona na nową stronę, gdzie będzie na Ciebie czekał kalendarz do druku.

 

 

Jeśli już jesteś na liście mojego Kreatywnego Newslettera, to sprawdź swoją skrzynkę. Powinna czekać na Ciebie wiadomość z kalendarzem do pobrania.

Możesz przesłać link do kalendarza bliskim osobom. Może przyda się również innym?

Kilka informacji

  • karty zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętaj, że kalendarz jest dla twojego użytku! Możesz go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Planer miesięczny do pobrania - MAJ

Jak się sprawdza u mnie?

Czasem mam wrażenie, że bez kalendarza czas ucieka zbyt szybko. Właśnie dlatego staram się planować i zapisywać najważniejsze wydarzenia. Jestem młodą mamą, mój każdy miesiąc wygląda zupełnie inaczej, dlatego czasem mój planner jest wypełniony po brzegi, a czasem prawie pusty. Zawsze jednak kartka z danym miesiącem pojawia się na mojej ścianie. Zerkając zastanawiam się co można zrobić, wcisnąć wyjazd, czy zaplanować posty na blog.

Ważne wydarzenia, wizyty zapisuję długopisem, a resztę na małych samoprzylepnych karteczkach, które następnie przyklejam na karcie. Zawsze można ją przepiąć na inny dzień bez wykreślania. Ten sposób świetnie sprawdza się u mnie do planowania blogowych postów.

Kalendarz, który udostępniam w formie miesięcznych kart z plannerem, to świetny sposób organizacji czasu. Życzę Wam udanego planowania nowego roku!

Dajcie znać czy podoba Ci się nowy kalendarz. Wydrukujesz?

Do zobaczenia!

Close