O mnie

Polenka.pl - inspirujący blog o kreatywnej codzienności

Cześć!

Nazywam się Magdalena Armata i miło mi Ciebie powitać na moim blogu o kreatywnej codzienności. To miejsce stworzone dla osób, które lubią tworzyć i chcą rozwijać swoje umiejętności, a także uwielbiają inspiracje.

Pokazuję, że kreatywność to umiejętność, którą posiada każdy z nas i motywuję do jej rozwijania. Udowadniam, że wszystko jest możliwe.

 

Co znajdziesz na blogu?

W moich wpisach pokazuję jak w łatwy sposób upiększać codzienność i żyć kreatywnie. Piszę o sposobach na rozwijanie kreatywności, a także podpowiadam jak poradzić sobie z blokadą twórczą.

Najczęściej publikuję wpisy w tematyce lifestyle, które dotyczą pasji, rozwoju osobistego, organizacji pracy i sposobów na spędzanie wolnego czasu. W kategorii DIY pokazuję jak własnoręcznie zrobić ciekawe rzeczy, a przy okazji czerpać radość z tworzenia. Dzielę się także moimi pomysłami na wnętrza, w których staram się tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę.

O autorce

Od dziecka uwielbiam tworzyć coś z niczego. Wszystko zaczęło się od szycia ubranek dla moich domowych zwierzaków. Najbardziej dumna byłam z kolekcji nakryć głowy dla moich kotów, którą zrobiłam na szydełku. Teraz wiem, że podstawą każdego projektu jest jego użyteczność. Wszystkie DIY, które pokazuję na blogu powstają z pewnej potrzeby, którą staram się samodzielnie zrealizować. 

Na studiach uczyłam się rysunku, a także projektowania graficznego. Niedawno pokochałam fotografię, która sprawia mi ogromną przyjemność. Interesuje mnie polska kultura ludowa i jej współczesne przemiany – o tym możecie przeczytać na moim portalu NaLudowo.pl, który założyłam w 2008 roku. Lubię podróżować i poznawać obcą kulturę i tradycję. Na blogu dzielę się również moimi wrażeniami z wyjazdów, a także tym co udało mi się zobaczyć.

Obudź swoją kreatywność!

Obudź swoją kreatywność razem ze mną!

Znajdziesz mnie także tutaj

Close