Tu i teraz, czyli co działo się w maju

Tu i teraz, czyli co działo się w maju | Polenka.pl

Piszę ten wpis siedząc na balkonie, z którego rozpościera się przepiekny widok na Adriatyk. Szum morskich fal,  odgłosy mew, piękne niebo i słońce – tego było mi trzeba! W tych okolicznościach ciężko sobie przypomnnieć co się działo w poprzednim miesiącu. Jedno jest pewne, nawet nie wiem jak to się stało, że mamy już czerwiec!

Tym razem do podsumowania wykorzystam dość znany cykl “Tu i teraz”. Mam kilkudniową obsuwę, ale jestem zdania, że lepiej późno niż wcale. W maju dużo się działo w moim życiu, ale zdecydowanie za mało na blogu. Powodem tej ciszy były opóźnienia związane z nowym wyglądem bloga.

Tu i teraz w maju

CZUJĘ SIĘ wspaniale! Mój mały sekret staje się coraz większy, dlatego to najwyższa pora, aby podzielić się z Wami tą informacją. Dodatkowe kilogramy nigdy nie cieszyły mnie tak bardzo jak teraz. W dodatku pogoda w maju była bardzo ładna, dlatego każdą wolną chwilę spędzałam na balkonie, a w weekendy razem z mężem wybieraliśmy się nad jezioro.

Tu i teraz, czyli co działo się w maju | Polenka.pl

CIESZĘ SIĘ, że udało się wypuścić nową odsłonę bloga. Co tu dużo gadać, potrzebowałam tej zmiany! Takie momenty są dla mnie świeżym startem, a także mam większą motywację do blogowania. Praca nad szablonem sprawiła mi ogromną frajdę, jednak bez pomocy męża szablon nie wyglądałby tak jak teraz.

OGLĄDAM Faworytem maja był zdecydowanie serial “Anne with E”, który przedstawia losy Ani z Zielonego Wzgórza. Dużym plusem tej ekranizacji są przepiękne zdjęcia, świetna muzyka i dobrze dobrani aktorzy. Szkoda, że sezon skończył się bardzo szybko, bo już po siódmym odcinku. Czekam na więcej!

SŁUCHAM na okrągło soundtracku z filmu “La la land”. To już kolejny miesiąc i jeszcze nie znudziły mi się te utwory. A tak w ogóle, to bardzo lubię pracować przy saundtrackach z filmów. Często słucham także muzyki z filmu “Vicky Cristina Barcelona” oraz “Amelia”.

Jezioro Zug w Szwajcarii | Polenka.pl

POTRZEBUJĘ… W zasadzie, to niczego mi nie brakuje. Ostatnio na pierwszym miejscu jest nasz maluszek. Wyprawka już prawie skompletowana – do kupienia zostało jedynie kilka rzeczy. Tak jak wcześniej zakupy nie sprawiały mi radości, tak teraz godzinami mogę oglądać te maleńkie ubranka i dodatki.

UCZĘ SIĘ odpuszczania. Chociaż w ciąży czuję się świetnie i nie mam powodów do narzekania, to są dni kiedy czuję, że muszę zwolnić i odpocząć. To są momenty, kiedy bez wyrzutów sumienia pozwalam sobie na nicnierobienie.

CHCIAŁABYM wrócić do mojej organizacji czasu i planowania. Po powrocie z wakacji ustalam nowe cele i wracam do metody scrum.

Tu i teraz - chciałabym... | Polenka.pl

CZEKAM NA nowy sezon “Gry o tron”. Pierwszy odcinek już pod koniec czerwca. Ktoś z Was również czeka?

PRACUJĘ NAD wyzwaniem kreatywnym. Mam nadzieję, że pod koniec czerwca będę mogła napisać coś więcej.

Tutaj znajdziecie więcej wpisów o kreatywności.

A post shared by Polenka (@polenka.pl) on

Każdy nowy miesiąc jest dla mnie coraz bardziej ekscytujący, ponieważ przygotowuje mnie do najważniejszej roli w moim życiu.

Jak minął wasz maj? 

Close