11 faktów o mnie. Liebster blog award 2016

11 faktów o mnie. Liebster blog award 2016

Mój blog ma już ponad rok! Wielu z Was czyta mnie regularnie, ale ciągle pojawiają się także nowe osoby. Dziękuję, że jesteście, bo dzięki Wam mój blog stale się rozwija. Najczęściej publikuję wpisy o DIY, a także na tematy wnętrzarskie, podróżnicze i organizacji czasu. Bardzo ucieszyłam się kiedy Magda z bloga My Home Rules nominowała mnie do tegorocznej edycji Liebster Blog Award, ponieważ dzięki niej mam powód, aby podzielić się 11 faktami o mnie.

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, ponieważ idea LBA jest bardzo ciekawa. Polega na nominowaniu blogów w ramach uznania, a tym samym promowaniu mniejszych twórców. Odpowiedzi na pytania, które zadała mi Magda znajdziecie poniżej.

Liebster blog award - grafika

11 faktów o mnie

1. Mój największy sukces to…

Jakiś czas temu w tym punkcie napisałabym zapewne o wzmiankach w mediach, zwycięstwach w konkursach, albo o własnej firmie, która wiele mnie nauczyła. Jednak teraz uważam, że największym sukcesem jest poznanie siebie, odkrycie własnych zalet i wad, a także rozwijanie własnych umiejętności. Dzięki temu sukcesy przychodzą dużo łatwiej.

2. Jaki jest Twój ulubiony cytat?

Jest ich wiele, ale ostatnio najbardziej inspiruje i motywuje mnie cytat Pabla Picasso: “Everything you can imagine is real”.

11 faktów o mnie - ulubiony cytat

3. Jakie doświadczenie na zawsze zmieniło Twoje życie?

Nie mam takiego doświadczenia. Na tym polega życie, że pojawiają się okazje, które kierują nas na nowe drogi. Trudno mi sobie wyobrazić, co musiałoby się stać, żeby moje życie się zmieniło o 360 stopni. U mnie zmiany pojawiają sie bardzo często i bardzo to lubię. Od prawie roku mieszkam za granicą, a właśnie teraz jestem w trakcie przeprowadzki do innego miasta. Siedem miesięcy temu miałam wypadek na nartach, który skończył się w czerwcu operacją rekonstrukcji więzadła. Wszystko poszło idealnie, właśnie kończę rehabilitację i cieszę się z każdego kroku, który mogę zrobić bez bólu. To był moment który uświadomił mi, że muszę być bardziej uważna i świadomie podejmować decyzje oraz kalkulować ryzyko.

Przed i po operacji więzadła krzyżowego w kolanie

4. Film, który wzruszył Cię do łez?

Były filmy, które mnie wzruszyły, ale nigdy do łez. Za to bardzo często płaczę ze śmiechu! Jeśli mam wymienić film, na którym się bardzo wzruszyłam, to zdecydowanie jest to “Czas wojny”.  Opowiada o losie Alberta i jego konia Joey. Najbardziej poruszy osoby, które kochają zwierzęta i są wrażliwe na ich cierpienie.

5. Najważniejsze wartości w Twoim życiu to…

Miłość, radość, zdrowie i rozwój.

6. Jakiej rady udzieliłabyś osobie, która chce zacząć pisać bloga?

Zacząć jak najszybciej! A po drugie nie popadać w perfekcjonizm.

7. Najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłaś w swoim życiu to…i czy się opłacało?

Szalonych rzeczy było mnóstwo, ale o większości nie mogę mówić głośno 😀 Ale wspomnę o najdziwniejszym zdarzeniu, które mnie spotkało. Otóż przez zupełny przydadek znalazłam się w autobusie pełnym kibiców Cracovii. Wsiadłam do autobusu jak gdyby nigdy nic, zajęłam świetne miejsce przy oknie, a na kolejnym przystanku wparowało tyle osób, że drzwi się nie domykały. Tak musiałam z nimi jechać w eskorcie policji przez prawie 2 godziny! Nie wspominając o tym, że nie było szans na wyjście wcześniej. Na przystankach stali reporterzy i pstrykali zdjęcia. Mało brakowało – prawie zdobyłam swoją pierwszą okładkę 😀

8. Jakie jest Twoje ulubione miejsce w domu?

Moje miejsce pracy.

9. Jakie są Twoje najlepsze cechy charakteru?

Jestem kreatywna, wrażliwa i uparta. Ta ostatnia cecha jest czasem uciążliwa dla otoczenia, ale pomocna w realizacji własnych celów.

10. Słucham z przyjemnością…

Sweet Child O’ Mnie, Guns N’ Roses. Ta piosenka towarzyszy mi w najważniejszych momentach życia. Słuchałam jej nawet podczas ostatniej operacji, a był to zupełny przypadek. Poprosiłam jedynie o rodzaj muzyki rock.

11. Jakie książki znajdują się w Twojej biblioteczce?

W mojej biblioteczce, którą zostawiłam w Polsce najwięcej jest książek o kulturze ludowej i sztuce. Na półkach szwajcarskiej biblioteczki znajdują się książki, które ostatnio przeczytałam, a także te, które czekają na lekturę. Przykładem jest Frida, Chcieć mniej, Slow Life, Lepiej!.


A teraz pora na moje nominacje! Do tegorocznej edycji Liebster Blog Award nominuję:

Weronikę – Werka tu i tam

Jolę – Yolsh

Agnieszkę – Dom na obcasach

Kasię – Kasia gosposia

Matyldę – Calm station

Niech Was nie zmyli brak listy z pytaniami. Proszę, napiszcie 11 faktów o Was, których ja i wasi czytelnicy mogą nie wiedzieć. Wybierzcie takie tematy, które chcecie poruszyć. To jest świetna okazja, aby zdradzić, to o czym chciałyście napisać, ale do tej pory nie było okazji. Jeśli weźmiecie udział i opublikujecie post, powiadomcie mnie o tym koniecznie!

Pozdrawiam,

Magda

Close