Wakacyjne naklejki do pobrania

Wakacyjne naklejki do pobrania

Lato w pełni! Z tej okazji przygotowałam dla Was wakacyjne naklejki do pobrania, które z łatwością umieścicie na zdjęciach lub innych materiałach graficznych.

Wszystkie grafiki są do pobrania za darmo. Za pomocą programu graficznego możecie je nanieść na zdjęcia lub makiety. Mogą być także traktowane jako kreator scen, które po złożeniu będą zdobić twój wpis na blogu. Idealnie odnajdą się jako wlepki w albumie “Project Life” – możecie je nanieść na zdjęcie przed wydrukiem, albo wydrukować, wyciąć i przykleić na wybraną kartę.

 

Jak pobrać?

Grafiki można pobrać klikając w poniższy przycisk. Wszystkie grafiki są w formacie png, w rozmiarze do 500 x 500 pikseli, dlatego zdjęcie na które będzie nanoszona naklejka nie powinno być większe niż 1200 x 1200 pikseli.

 

 

W ściągniętym folderze znajdziecie także plik z naklejkami do wydruku. Najlepiej wydrukować je na białym papierze samoprzylepnym w formacie A4 lub na zwykłej kartce. Następnie wystarczy wyciąć naklejki i je przykleić np. na karty albumu “Project Life”.

 

Licencja

Grafiki są do pobrania za darmo, ale jedynie do użytku własnego. Nie zgadzam się na odsprzedaż.

Poniżej przedstawiam pomysły na wykorzystanie naklejek na zdjęciachWakacyjne naklejki do pobrania

Wakacyjne naklejki do pobrania, Majorka

15 rzeczy, które chcę zrobić latem

Zachęcam do pobrania i wlepiania! 

Close