Prezent walentynkowy DIY – 3 pomysły!

Prezent walentynkowy DIY - 3 pomysły!

14 lutego zakochani obchodzą swoje święto. Walentynki to świetna okazja, aby obdarować ukochaną osobę jakimś małym prezentem. Tego dnia wcale nie trzeba wydawać fortuny czy kupować przypadkowe i zbędne gadżety. Czasem wystarczy coś zrobionego własnoręcznie, tak od serca. Sami zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować walentynkowe upominki.

3 pomysły na prezent walentynkowy DIY

Prezent walentynkowy DIY - 3 pomysły!
 

Kubek z napisem

Ciekawym prezentem z okazji Walentynek może być własnoręcznie zdobiony kubek. Możemy na nim coś narysować lub umieścić ulubiony cytat, powiedzenie czy miłe słówko. To DIY nie jest skomplikowane. Wystarczy przetrzeć kubek alkoholem, aby pozbyć się tłuszczu i zrobić napis. Sprawdzi się marker do porcelany, ale jeśli takiego nie masz to nada się także ten zwykły. Następnie trzeba utrwalić wzór w piekarniku. Ja włożyłam kubek do zimnego piekarnika, a następnie włączyłam na 220 stopni i zostawiłam na 45 minut.

Prezent walentynkowy DIY - 3 pomysły!
 

Słoiczek 100 powodów dla których Cię kocham

Oczywiście powodów może być znacznie więcej! 100, 300 a może nawet 1000. U mnie znajdziecie etykietę do pobrania – wystarczy kliknąć w przycisk poniżej, pobrać szablon i wydrukować, a następnie wyciąć i nakleić na słoik. Na kartce wypisać wszystkie powody, każdy z nich wyciąć (najlepiej sprawdzą się wąskie paski). Poskładać albo pozwijać i wrzucić do słoika.

Przykładowe teksty: Kocham Cię za to, że poprawiasz humor, …mogę na Ciebie liczyć w każdym momencie, …bo jesteś moim najlepszym przyjacielem, …jesteś zawsze obok, …rozbawiasz mnie do łez.

Prezent walentynkowy - słoiczek 100 powodów dla których Cię kocham
 

Kartka walentynkowa

To chyba najbardziej tradycyjny prezent walentynkowy. Takie kartki najczęściej wysyłało się w szkole podstawowej i to zazwyczaj anonimowo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i dziś przygotować taką laurkę dla naszej drugiej połówki. W środku warto napisać miłą dedykację – nie musi to być poemat, czasem wystarczy kilka zdań od serca.
 
Prezent walentynkowy DIY - kartka walentynkowa do pobrania

Poniżej znajdziecie przycisk, po kliknięciu którego wyświetli się grafika do pobrania. Wystarczy ją ściągnąć na dysk i wydrukować. Podczas wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość – kolory będą intensywne a napisy wyraźne. Kartkę najlepiej wyciąć po konturze, a następnie złożyć na pół. W środku warto zostawić krótką notatkę z dopiskiem od Świętego Walentego.

Kilka informacji

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętajcie, że kartka jest dla waszego użytku! Możecie ją pobrać i wykorzystać do własnych celów. Nie pozwalam na modyfikację oraz wykorzystywanie w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.


A może prezent dla chorowitka? Na Dzień chłopaka przygotowałam specjalny lek na chrapanie i tabletki uspokajające. Działają cuda! W tym wpisie znajdziecie szablony etykiet do pobrania: Prezent dla chłopaka DIY

Pozostałe wpisy walnetynkowe:

Jak spędzić Walentynki?

Kupony miłości

Jestem ciekawa czy robicie prezenty na Walentynki? A może w ogóle nie obchodzicie tego święta? 

Close