Prezent na Walentynki DIY – kupony miłości do wydrukowania

Prezent na Walentynki DIY - kupony miłości do wydrukowania

Zdanie co do Walentynek jest podzielone. Niektóre osoby uważają, że jest to jedynie komercyjne święto, a inni uwielbiają ten dzień. Ja nie mam nic przeciwko, aby bardzo miło spędzić ten czas. W tym roku przygotowałam specjalny prezent dla mojej drugiej połówki, którym podzielę się również z Wami.

Prezent na Walentynki DIY - kupony miłości do wydrukowania

Jeśli chodzi o mnie, to nie oczekuję żadnych prezentów na Walentynki. Zadowoli mnie wspólny wieczór przy filmie, kolacja lub bukiet kwiatów. Z prezentami dla facetów już nie jest tak łatwo. Dobrze zastanowiłabym się, czy dać pluszowe serduszko albo misia 🙂 Moim zdaniem najbardziej bezpieczne będą upominki wykonane własnoręcznie i od serca. Dlatego zaprojektowałam “Kupony miłości”, na których napisałam z czego może skorzystać posiadacz bileciku.

Kupony miłości do wydrukowania

Pobierz szablon klikając w przycisk poniżej. Wydrukuj i wytnij wszystkie kupony. Najlepiej sprawdzi się sztywniejszy papier, np. blok techniczny.

 

Szablon kuponów miłości do pobrania

Kolejne numery bilecików do pobrania: od 7 do 12, od 13 do 18 oraz od 19 do 24.

Szablony udostępniam za darmo, ale będzie mi miło jeśli docenisz moją pracę i polubisz mój fanpage na FB (oczywiście jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz).

DZIĘKUJĘ

 

Ważne informacje:

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać jak najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętajcie, że kupony są dla waszego użytku! Możecie je pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możecie ich jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

 

Kupony miłości - szablon do wydrukowania

W pustej rubryce napisz do czego uprawnia kupon. Może to być na przykład masaż, wspólna kolacja, śniadanie do łóżka, maraton filmów akcji albo wybór filmu bez twoich protestów. Im bardziej spersonalizowane pomysły tym lepiej!

Jak zrobić kupony na Walentynki?

Poukładaj kupony, a następnie na górze zrób dwie dziurki. Przewlecz wstążkę i zawiąż kokardkę. Gotowe!

Kupony walentynkowe do pobrania

Planujecie zrobić prezent z okazji Walentynek? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, to polecam kupony miłości. Druga połówka na pewno będzie zadowolona!

Close