Prezent na Dzień Chłopaka – DIY

Prezent na Dzień Chłopaka - DIY | Polenka.pl

30 września nasze drugie połówki obchodzą swoje święto! Jeśli szukasz pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka, to świetnie trafiłaś. Przygotowałam szybkie i łatwe DIY na upominki, które z pewnością wykorzysta twój chłopak, narzeczony, a nawet mąż.

Prezent na Dzień Chłopaka - DIY | Polenka.pl

 

Jaki prezent na Dzień Chłopaka?

Wiecie jak to jest w związku, my kobiety potrafimy czasem grać na nerwach, dlatego w takich sytuacjach świetnie sprawdzi się mój dzisiejszy pomysł na prezent. Zamiast się na nas złościć, nasze drugie połówki mogą sięgnąć po tabletkę uspokajającą. Świetny lek bez recepty, który zmniejsza stres, łagodzi rozdrażnienie i korzystnie wpływa na samopoczucie.

A może wasza połówka ma problem z chrapaniem? Jeśli tak, to podsuwam Wam lek, który działa od razu.

Prezent dla chłopaka | Polenka.pl

Tabletki to oczywiście kolorowe drażetki o smaku czekoladowym, ale faceci nie muszą wiedzieć, że to placebo. Wystarczy przesypać je do szklanego słoiczka lub innego pojemnika i nakleić etykiety (wykorzystałam zwykły klej w sztyfcie).

 

Etykiety do pobrania

Poniżej znajdziecie przycisk, po kliknięciu którego wyświetlą się Wam wszystkie grafiki do pobrania. Wystarczy je ściągnąć na dysk i wydrukować. Podczas wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość – kolory będą intensywne a napisy wyraźne.

 


Szablon udostępniam za darmo, ale będzie mi miło jeśli docenisz moją pracę i zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.

Kilka informacji

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

Prezent dla chłopaka DIY | Polenka.pl

*Pamiętajcie, że grafiki są dla waszego użytku! Możecie je pobrać i wykorzystać do własnych celów. Nie pozwalam na ich modyfikację oraz wykorzystywanie w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Jeśli szukacie jeszcze jakiegoś małego upominku, to tutaj znajdziecie kupony miłości do wydrukowania.

Dziewczyny, przygotowujecie prezenty dla swoich chłopców z tej okazji?

Close