Plakaty do pokoju dziecka do wydrukowania

ZWIERZĄTKA plakaty do pokoju dziecka do wydrukowania | Polenka.pl

Ostatnio zajmuję się urządzaniem i dekorowaniem kącika dla mojego maluszka. Specjalnie dla nowego członka rodziny stworzyłam ilustracje ze zwierzątkami, którymi podzielę się również z Wami. Starałam się, aby plakaty nie były ani zbyt przesłodzone, ani zbyt poważne. Mam nadzieję, że mi się to udało!

Ilustracje utrzymane są w pastelowej kolorystyce, która sprawdzi się w chłopięcym i dziewczęcym pokoju. Chociaż coś mi się wydaje, że plakaty odnajdą się całkiem nieźle nie tylko w dziecięcych wnętrzach.

ZWIERZĄTKA plakaty do pokoju dziecka do wydrukowania | Polenka.pl

Plakaty do pokoju dziecka – zwierzątka

Poniżej znajdziecie przyciski, po kliknięciu których wyświetlą się Wam plakaty do pobrania. Wystarczy je ściągnąć na dysk i wydrukować. Przy wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość i twardszy papier. Wtedy kolory będą intensywne, a mokra farba nie pofaluje kartki.

POBIERZ PLAKATY

 

    

 

Plakaty do druku udostępniam za darmo, ale będzie mi miło, jeśli docenisz moją pracę i zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.

 

Kilka informacji

  • plakaty zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4, ale możecie także wydrukować je w większym rozmiarze np. A3,
  • najlepiej wydrukować je na sztywniejszym papierze np. technicznym lub fotograficznym,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.ZWIERZĄTKA plakaty do pokoju dziecka do wydrukowania | Polenka.pl

 

*Pamiętajcie, że plakaty są dla waszego użytku! Możecie je pobrać i powiesić u siebie. Nie możecie ich jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

 

ZWIERZĄTKA plakaty do pokoju dziecka do wydrukowania | Polenka.pl

Malowanie dziecięcych ilustracji sprawiło mi ogromną przyjemność. Moje plakaty powieszę w sypialni, gdzie będzie kącik naszego maluszka. Już wkrótce na blogu pojawi się wpis, w którym pokażę to wyjątkowe miejsce. Zaprezentuję także wszystkie niezbędniki dla niemowlaka oraz resztę dekoracji.

Jestem ciekawa, który plakat podoba się Wam najbardziej. Dajcie znać w komentarzu!

Close