Laurka dla babi i dziadka do druku

Laurka dla babi i dziadka do druku

Dzień babci i dziadka tuż, tuż! Przygotowałam specjalne laurki, które możecie pobrać i wydrukować. W środku kartki warto napisać coś od siebie, narysować lub wkleić. Laurka będzie świetnym i szybkim sposobem, aby wyrazić miłość, wdzięczność i podkreślić, że dziadkowie są dla nas bardzo ważni.

Wiadomo, że własnoręcznie wykonane prezenty cieszą najbardziej. W tym wpisie pokazałam pomysły na prezenty dla babci – szybie i łatwe DIY. Malutkie dzieci mogą mieć problem z przygotowaniem takich upominków, dlatego wydrukowana laurka będzie dobrym rozwiązaniem.

Laurka dla babi i dziadka do druku

Mój synek ma ponad dwa lata, dlatego pomogłam mu napisać krótkie życzenia w środku. Na drugiej stronie Jaś odbił swoją rączkę i narysował coś od siebie. To była fajna zabawa i okazja do rozmowy na temat dziadków i ich święta.

Laurka dla babci i dziadka

Zaprojektowałam specjalne laurki dla babci i dziadka – są ładne motywy kwiatowe i ulubione męskie rzeczy. Kartki pobierzesz klikając w przyciski poniżej.

Laurki udostępniam za darmo, ale będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.

Laurki wydrukuj na twardszym papierze np. na karce z bloku technicznego. Złóż na pół i odetnij biały margines.

 

Kilka informacji:

  • laurki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

* Pamiętaj, że laurki są dla twojego użytku! Możesz je pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możesz ich jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i odsprzedawać. W innym przypadku proszę o kontakt.

Laurka dla Babci do druku

Laurka dla Dziadka do druku

W tym roku oprócz laurek, dziadkom wręczymy wspólne zdjęcie z wnuczkiem. Wstyd się przyznać, ale ramki czekają od tamtego roku, ponieważ nie zdążyłam wywołać zdjęć przed wyjazdem. Teraz zadbałam o to trochę wcześniej, aby już nie zrobić takiej wtopy.

Dziadkowie chętnie kolekcjonują takie pamiątki – rozstawiają na komodzie lub wieszają na ścianie. To naprawdę niewiele kosztuje, a można sprawić ogromną radość. Na koniec przypomnę, że Dzień Babci przypada 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Pamiętajcie o tym wyjątkowym dniu. 🙂

Laurka dla babci i dziadka czeka na wydrukowanie! Skorzystacie?

Close