Jak ozdobić case na telefon?

Jak ozdobić case na telefon? 2 sposoby

Jakiś czas temu zmieniłam telefon, ponieważ w poprzednim rozbił się wyświetlacz i nie nadawał się do używania. Od tamtej pory staram się zabezpieczać mój nowy telefon. Założyłam dodatkowe szkło na wyświetlacz i przeźroczysty case, który już trochę mi się znudził. Chciałam już kupić nowy z egzotycznym wzorem, ale po chwili wpadł mi do głowy pewien pomysł.

Przeźroczysta nakładka ma w sobie wiele zalet. Zobaczcie jak w łatwy sposób można zmienić wygląd telefonu!

Jak ozdobić case na telefon? 2 sposoby na dekorację nakładki

Case w konfetti

Za pomocą dziurkacza wycięłam kilkadziesiąt kółeczek z kolorowego papieru. Wsypałam je do nakładki, a następnie delikatnie włożyłam telefon. Tak prezentuje się mój case w wersji konfetti.

Case na telefon w konfetti

Case z wymiennymi nadrukami

To mój ulubiony sposób dekoracji nakładki na telefon. Do jego wykonania potrzebny będzie papier z nadrukiem, przeźroczysty case, ołówek i nożyczki.

Case z wymiennymi nadrukami

Rozkładamy papier z nadrukiem, odrysowujemy na nim kształt telefonu, który następnie wycinamy. Tak przygotowany nadruk wkładamy do nakładki i odrysowujemy otwór na aparat.

Jak zrobić case na telefon?

Wyciągamy papier, wycinamy dziurkę i ponownie możemy włożyć go do nakładki. Teraz wystarczy nałożyć case na telefon i cieszyć się nową dekoracją!

Jak zrobić case na telefon?Jak zrobić nakładkę na telefon?

Zapraszam na film, w którym pokazałam wszystkie kroki

Największą zaletą przeźroczystej nakładki jest to, że można zmieniać nadruki i dekoracje w środku.

Też lubicie ozdabiać swoje telefony?

Close