Etykiety na prezenty do wydruku. 5 świątecznych wzorów

Etykiety na prezenty do wydruku. 5 świątecznych wzorów

Nie wiem jak Wam, ale mi większą przyjemność sprawia pakowanie prezentów niż ich tworzenie, kupowanie, a nawet dostawanie. Zawsze staram się wybrać odpowiedni papier, wstążkę i resztę dodatków. Może powinnam poświęcić więcej uwagi na dobór prezentów, ale niestety za bardzo uwielbiam tworzenie nowych opakowań. To jest silniejsze ode mnie! Na szczęście mój mąż trafnie dobiera upominki, dlatego równowaga w naszej rodzinie jest zachowana.

W tym roku postanowiłam stworzyć własne etykiety na prezenty, które udostępniam także dla Was. Przygotowałam 5 świątecznych wzorów – wystarczy je wydrukować, wyciąć i przypiąć do upominków. Zazwyczaj przed świętami brakowało mi czasu na ich tworzenie, dlatego kupowałam gotowe bileciki lub wszystkie prezenty podpisywałam markerem. Teraz etykiety staną się ciekawym elementem dekoracyjnym.

Etykiety na prezenty do wydruku. 5 świątecznych wzorów | Polenka.pl

Etykiety na prezenty do wydruku

Etykiety najlepiej drukować na sztywniejszym papierze, sprawdzi się wizytówkowy lub techniczny. Ja wybrałam papier w kolorze złotym i białym z brokatową poświatą, dlatego etykiety nabrały jeszcze bardziej ciekawego wyglądu. Dziurki zrobiłam za pomocą dziurkacza, przeciągnęłam przez nie sznurek i wstążkę. Dodatkowo zawiesiłam maleńkie dzwoneczki, a także zawiązałam duże kokardy.

Etykiety na prezenty do wydrukowania | Polenka.pl

Po kliknięciu przycisku (poniżej) wyświetlą się Wam szablony do pobrania. Wystarczy je ściągnąć na dysk, a następnie wydrukować. Grafiki zapisane są w bardzo dobrej jakości do druku w formacie A4. Szablony udostępniam za darmo do własnego wykorzystania (nie na odsprzedaż). Jeśli chcecie się nimi podzielić wystarczy zalinkować do wpisu lub szablonu.

 

etykiety_swiateczne

 

Etykiety udostępniam za darmo, ale będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.


Jeśli jesteście ciekawi jak zapakować prezenty, to odsyłam Was do zeszłorocznego wpisu: Jak zapakować prezent?

Tutaj znajdziecie więcej świątecznych wpisów: ŚWIĘTA

Życzę udanego pakowania prezentów!

Close