Baby shower fotobudka – rekwizyty do druku

Baby shower fotobudka - rekwizyty do druku | Polenka.pl

Ciekawym punktem każdego Baby shower jest fotobudka z rekwizytami przypominającymi dziecięce body, butelkę, a nawet smoczek. Robienie zdjęć ze śmiesznymi dodatkami to świetna zabawa, a także fajna pamiątka z okresu ciąży. Na tę okazję przygotowałam kilka grafik, które możecie pobrać i wydrukować.

Baby shower fotobudka - rekwizyty do druku | Polenka.pl

Baby shower – rekwizyty do fotobudki

Tak jak wcześniej wspomniałam, specjalnie na moje baby shower przygotowałam kilka rekwizytów do fotobudki. Jest butelka, dziecięce śpioszki, smoczek i chmurka z tekstem. Ozdoby są do pobrania w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskiej dla chłopca i różowej dla dziewczynki.

Baby shower - szablony do druku | Polenka.pl

Baby shower – rekwizyty do druku

Poniżej znajdziecie przycisk, po kliknięciu którego wyświetlą się Wam wszystkie grafiki do pobrania. Wystarczy je ściągnąć na dysk i wydrukować. Przy wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość i twardszy papier. Wtedy kolory będą intensywne, a mokra farba nie pofaluje kartki.

Grafiki udostępniam za darmo, ale będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.

Kilka informacji

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je na sztywniejszym papierze np. technicznym lub fotograficznym,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

Jeśli nie możesz wydrukować dodatków do fotobudki na grubym papierze, to nadruk możesz nakleić na papier techniczny i dopiero wtedy wyciąć. Następnie wystarczy z tyłu dokleić patyczek lub długą wykałaczkę, za którą będzie można trzymać rekwizyt.

Baby shower - rekwizyty do druku | Polenka.pl

*Pamiętajcie, że grafiki są dla waszego użytku! Możecie je pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możecie ich jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Baby shower fotobudka

Poniżej zobaczycie jak rekwizyty prezentowały się na moim Baby shower. Jeśli jesteście ciekawi jak zorganizować taką imprezę, kogo zaprosić i na co zwrócić uwagę, to odsyłam Was do tego wpisu.

Baby shower - rekwizyty fotobudka | Polenka.pl

Baby shower - rekwizyty fotobudka | Polenka.pl

Co myślicie o fotobudce? Robiłyście kiedyś śmieszne zdjęcia z rekwizytami?

Close