Baby shower dekoracje do druku

Baby shower dekoracje do druku | Polenka.pl

Ciąża to radosny czas oczekiwania, dlatego na kilka tygodni przed porodem warto spotkać się w miłym gronie i razem z najbliższymi osobami świętować przyjście na świat maleństwa. Baby shower to przyjęcie na cześć dziecka, które wkrótce pojawi się na tym świecie. Impreza jest wyjątkowa, więc warto zadbać o ładną oprawę. Właśnie dlatego przygotowałam dla Was kilka ozdób do druku. Wystarczy wybrać ulubioną, wydrukować materiały i ozdobić nimi stół.

Całą relację z mojego baby shower znajdziecie TUTAJ.

Baby shower dekoracje do druku | Polenka.pl

Baby shower – wersja glamour

To zdecydowanie moja ulubiona wersja i to właśnie ona zdobiła moje baby shower. Są mocne kolory i złoto z dodatkiem kwiatów. W tej stylistyce przygotowałam zaproszenia, a także etykiety na słodycze oraz kartę na stół.

Baby shower - etykiety do druku | Polenka.pl

 

Baby shower dekoracje do druku

Poniżej znajdziecie przycisk, po kliknięciu którego wyświetlą się Wam wszystkie grafiki do pobrania. Wystarczy je ściągnąć na dysk i wydrukować. Przy wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość i twardszy papier. Wtedy kolory będą intensywne, a mokra farba nie pofaluje kartki.

 

 

 

Grafiki udostępniam za darmo, ale będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na INSTAGRAMIE.

Kilka informacji

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je na sztywniejszym papierze np. technicznym lub fotograficznym,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

Baby shower - zaproszenia, etykiety, karty na stół do pobrania | Polenka.pl

Etykiety na słodycze wycinamy po linii cięcia, a następnie z tyłu przyklejamy wykałaczki taśmą klejącą. Tak powstałe dekoracje wbijamy do smakołyków np. babeczek czy rogalików. Jeśli chodzi o zaproszenie i kartę na stół, to warto je wydrukować na twardszym papierze. Nie będą się wyginały i falowały.

*Pamiętajcie, że grafiki są dla waszego użytku! Możecie je pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możecie ich jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Baby shower - zaproszenia, etykiety, karty na stół do pobrania | Polenka.pl

Przypominam, że na blogu pojawiły się także rekwizyty do fotobudki na Baby Shower. Pobierzecie je z podlinkowanego wpisu.

Mam nadzieję, że skorzystacie z moich projektów!

Close