Kalendarz 2018 do druku – akwarelowe wzory

Kalendarz 2018 do druku - akwarelowe wzory

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto się do niego jak najlepiej przygotować. Właśnie dlatego stworzyłam kalendarz na 2018, który zdobiony jest akwarelowymi kwiatami. Cały poprzedni rok pracowałam na identycznym układzie i przyznam, że dobrze się sprawdził. Tabela pozostała taka sama, jedynie trochę zmieniłam grafiki.

Każdy miesiąc zdobią akwarelowe rośliny, które dopasowane są do każdej pory roku. Znajdziecie tam magnolie, róże, piwonie, eukaliptus, jarzębinę czy jesienne gałązki i liście. Jest kolorowo i bardzo dziewczęco.
Kalendarz 2018 do druku - akwarelowe wzory

P.S. Już jest nowy na 2020! Kliknij w zdjęcie 🙂

Kalendarz na 2020 - akwarele
Kalendarz możecie wykorzystać do planowania lub zapisywania ważnych wydarzeń. Ja co miesiąc przywieszałam nową kartę na tablicy korkowej. Do organizacji mojej pracy wykorzystywałam małe samoprzylepne karteczki i to właśnie na nich zapisywałam co mam do zrobienia lub planowałam blogowe posty. Nie musiałam nic wykreślać, jedynie przyklejałam karteczkę na inny dzień. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby tradycyjnie zapisać coś długopisem.

Kalendarz 2018 do druku - akwarelowe wzory

Kalendarz 2018 do druku

Poniżej znajdziecie przycisk, po kliknięciu którego na waszym dysku zapisze się plik z grafikami. Po pobraniu rozpakujcie folder, w którym będą wszystkie karty z miesiącami. To od Was zależy czy wydrukujecie wszystkie od razu, albo na bieżąco w każdym miesiącu. Podczas wydruku najlepiej wybrać wyższą jakość – kolory będą intensywne a napisy wyraźne.

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku udostępniam za darmo, ale będzie mi miło jeśli docenisz moją pracę i polubisz mój fanpage na FB (oczywiście jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz).

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException Subcode: 460

 

Kilka informacji

  • grafiki zapisane są w formacie PDF w rozmiarze A4,
  • najlepiej wydrukować je w jak najlepszej jakości,
  • przy wydruku najlepiej wybrać jak najmniejszy margines,
  • nie zmieniam wzorów i kolorów na życzenie.

*Pamiętajcie, że kalendarz jest dla waszego użytku! Możecie go pobrać i wykorzystać u siebie. Nie możecie go jednak modyfikować oraz wykorzystywać w celach komercyjnych i na odsprzedaż. W innym przypadku proszę o kontakt.

Kalendarz 2018 do druku - akwarelowe wzory

Kalendarz 2018 do druku - akwarelowe wzory

Jesteście gotowi na nowy rok? Jestem ciekawa czy planujecie na bieżąco, czy wybiegacie daleko w przyszłość.

Close