Drugie urodziny bloga!

Drugie urodziny bloga! | Polenka.pl

Właśnie minęły drugie urodziny bloga, a ja ciągle mam wrażenie, że zaczęłam całkiem niedawno. To miejsce powstało bardzo spontanicznie, dlatego nie sądziłam, że przyniesie mi tyle radości i stanie się moją największą pasją.

W ciągu tych dwóch lat blogowania nauczyłam się wielu nowych rzeczy – co mnie niezmiernie cieszy. Największy postęp widzę w fotografii, a także w grafice komputerowej, które bardzo polubiłam. Blog pozwala mi rozwijać się w wielu różnych dziedzinach. Jednego dnia jestem fotografem, grafikiem i copywriterem, a innego florystą, dekoratorem wnętrz, a nawet social media managerem.

Drugie urodziny bloga! | Polenka.pl

Sukcesy

Nie mogę pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Zapewne wiele osób w tym czasie było trochę wyżej ode mnie, jednak powiem Wam, że jestem zadowolona z mojej ścieżki. Idę w swoim tempie i nie działam wbrew sobie. Tworzę takie miejsce, do którego sama chętnie wracam. Blogowanie przyniosło mi bardzo wiele pozytywnych doświadczeń. Poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi dzieli mnie wspólna pasja i którzy dopingują mnie w moich poczynaniach.

Moim małym sukcesem jest zmiana wyglądu strony. Prace trwały trochę za długo, bo prawie przez cały miesiąc i niestety na blogu nic się wtedy nie działo. Jednak wiele nauczyłam się w tym czasie, a efekt końcowy był tego wart. W dodatku nowa odsłona była dla mnie świeżym startem i dała niezłego kopa do działania

Na blogu pojawiło się kilka współprac, z których jestem bardzo zadowolona. Starannie dobieram marki, ponieważ najbardziej zależy mi na rozwoju tego miejsca. Cieszę się, że wpisy stworzone przy współpracy bardzo podobały się zarówno Wam jak i firmom.

 

Jak blogować? | Polenka.pl

 

Nie będę ukrywać, że i mnie kilka razy dopadł blogowy kryzys. Chciałam to wszystko rzucić, ale na szczęście zawsze w takim momencie ktoś prosto z serca polecał moje miejsce lub pojawiała się bardzo motywująca wiadomość. To właśnie wasze pozytywne i szczere komentarze napędzają mnie do pracy i dają wiarę w to co robię. Chcę Wam bardzo podziękować za to, że jesteście!

 

Zalety blogowania | Polenka.pl

 

Cele

To były dwa lata, w których działo się naprawdę dużo. Ostatni rok był pełen kreatywnych wyzwań, ciekawych podróży, rozwijających projektów i wielu niesamowitych, ale także trudnych chwil. Mam swoje małe cele związane z tym blogiem, które powoli realizuję. Chciałabym, aby to miejsce nadal inspirowało i skupiało tak wspaniałych czytelników jak do tej pory.

Wkrótce moje życie zmieni się o 180 stopni i jestem pewna, że będzie to także widoczne na blogu. Nie zamierzam iść w kierunku parentingu, jednak zapewne pojawią się tutaj tematy związane z wnętrzami czy DIY dla dzieci. Piszę o mojej codzienności, dlatego takie wątki będą mi bardzo bliskie.

Mój blog | Polenka.pl

Bardzo Wam dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego miejsca. Cieszę się, że jest Was coraz więcej i chętnie tutaj wracacie. To dzięki Wam mam ochotę tworzyć kolejne wpisy i mam motywację do dalszego rozwoju. Nigdy nie sądziłam, ze blogowanie może zmienić moje życie na lepsze.

Jeszcze raz dziękuję! ❤

Close