O mnie

Polenka - blog DIY

Witaj na moim blogu!

Nazywam się Magdalena Armata, a mój blog Polenka.pl to skarbnica projektów DIY oraz ciekawych pomysłów. Moją misją jest pokazywanie jak w łatwy i szybki sposób upiększać swoją codzienność i żyć kreatywnie.

Co znajdziesz na blogu?

Najczęściej publikuję wpisy, w których pokazuję jak krok po kroku zrobić dekoracje, upominki i wiele innych rzeczy. Dzielę się także moimi pomysłami na wnętrza, w których staram się tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę. Od czasu do czasu piszę o moich przemyśleniach i wrażeniach, a także odkrywam skrawek mojego życia w kategorii lifestyle.

 

O autorce

Od dziecka uwielbiam tworzyć coś z niczego. Wszystko zaczęło się od szycia ubranek dla moich domowych zwierzaków. Najbardziej dumna byłam z kolekcji nakryć głowy dla moich kotów, którą zrobiłam na szydełku. Berety i czapki były piękne, a koty wyglądały w nich rewelacyjnie. Niestety moje pupile nie chciały w nich chodzić (chwała Bogu!). Teraz wiem, że podstawą każdego projektu jest użyteczność. Każde DIY, które pokazuję na blogu powstaje z pewnej potrzeby, którą staram się samodzielnie zrealizować. 

Na studiach uczyłam się rysunku, a także projektowania graficznego. Niedawno pokochałam fotografię, która sprawia mi ogromną przyjemność. Interesuje mnie polska kultura ludowa i jej współczesne przemiany – o tym możecie przeczytać na moim portalu NaLudowo.pl, który założyłam w 2008 roku. Lubię podróżować i poznawać obcą kulturę i tradycję. Na blogu dzielę się również moimi wrażeniami z wyjazdów, a także tym co udało mi się zobaczyć.

Obudź swoją kreatywność razem ze mną!

 

 

Znajdziesz mnie także tutaj:

fb_logo_2instagram_logo-1

youtube_logo_-1    Pinterest logo - pirktogram


  • Pięknie tu u Ciebie 🙂

  • Piękny blog, z przyjemnością obserwuję na bloglovin!

  • Także interesuję się polską kulturą ludową, jednak mam zupełnie inne wykształcenie i od lat uczę się (trochę z brakiem czasu), odnajdywać się w literaturze na ten temat 🙂 Nie jest lekko :]